Moje sladké tajemství

Odřízli děti od moderního světa

Vyšlo najevo, že herečka Lenka Vlasáková (46) a herec Jan Dolanský (40) mají zvláštní praktiky, kterými se snaží ukočírovat své syny Maxe (13) a Johana (7). Až nezdravě je chrání Pravděpodobně to slavný pár s výchovou trochu přehání.

Ukázalo se totiž, že chtějí své děti ubránit před moderním světem. Tím pádem doma nemají ani televizi, a možná ani jakékoli přístroje s internetem. Lenka s Janem také prozradili, že jejich synové ještě donedávna nevěděli, že patří do herecké rodiny, své zaměstnání jim tajili.

Patrně je chtěli co nejdéle držet od spárů drsného showbyznysu a dopadu popularity. Bude to mít následky? Je zvláštní, že pár volí právě takový nezvyklý druh péče. Mohou tím docílit toho, že se kluci stanou terčem posměchu spolužáků, když nebudou mít v současné moderní době přístup k televizi a internetu.

O čem si pak budou s kamarády povídat? Zdá se, že pro jejich potomky bude velký problém navázat v budoucnu jakoukoli komunikaci se společností, když jsou teď totálně odříznuti od světa.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden