Moje sladké tajemství
Odstartovala Šafářová válku s Vondráčkovou?
Půjdou si obě dámy brzy drsně po krku?
Odstartovala Šafářová válku s Vondráčkovou?

S tím, že kvůli tenistce Lucii Šafářové (33) přišla o manžela, by se zpěvačka Lucie Vondráčková (40) asi dokázala smířit. Ale vyhlášení války se v podstatě rovná to, že jí sokyně v lásce začíná pomalu krást i její dva malé syny.

Řeči o rodině bodají do srdce

Šafářová už nějaký pátek tvoří spokojený pár s exmanželem Vondráčkové, hokejistou Tomášem Plekancem (38), a mají spolu dcerku Leontýnku (1). Polovinu každého měsíce u nich tráví i Tomášovi synové, které má s Vondráčkovou.

A jestli až dosud byla zpěvačka spokojená, že její děti jsou v rámci možností ve stabilním prostředí, teď je tomu nejspíš konec. Šafářová totiž, možná nevědomky, šlápla pořádně vedle, když si pustila pusu na špacír.

Vondráčková je sama, ale nezoufá, zvládá to dobře

„Fungujeme hezky jako rodina, takže to je pro mě nejvíc, co můžu mít. Jsme šťastní, máme šťastnou rodinu. Strašně bych si přála, aby to nikdy neskončilo,“ rozplývala se Šafářová bez ohledu na to, jak se asi bude cítit maminka kluků, až si něco takového přečte.

Plekanec si svou novou rodinu pořádně užívá.

Přijde všechno snažení nazmar?

Bohužel tím možná zničila i křehké příměří. Vždyť jsou to sotva dva roky, co Plekanec veřejně prohlašoval, že mu Vondráčková nechce děti půjčovat a že je štve proti němu. Jistě nebylo snadné dostat se do bodu, kdy jsou kluci ve střídavé péči a exmanželé jsou schopní se dohodnout.

Proto je těžko pochopitelné, že Šafářová více nepřemýšlela, když do světa vypouštěla věty, které by mohly tohle všechno vrátit zpátky na začátek poté, co se bude zpěvačka cítit jejími slovy zraněná.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz