Můj kousek štěstí

Plánuje tornádo Veronika Žilková další svatbu?

Má odvážné plány!

Tornádo Veronika Žilková (61) nejspíš plánuje čtvrtou svatbu. Poté, co jí utekl třetí manžel, velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický (66), se operativně vrhla na kandidáta na čtvrtého manžela.

Stal se jím rocker Josef Holomáč (62), k němuž si přisedla v hospodě. Seděl sám, bylo zřejmé, že k ní má věkově blízko – tudíž ideální adept případné ženitby. Herečka usoudila, že je buď bez závazků, nebo vyčerpaný zpackaným manželstvím – jinak by netrčel v hospodě, ale šťastně vrkal doma se ženuškou.

Ve svatebním

Nedávno blondýnka zveřejnila fotografii, na níž pózuje ve svatebních šatech. Aby nedošlo k omylu, zatím se počtvrté neprovdala. Tak rychle by to nestihla ani akční Žilková, není totiž ještě rozvedená.

A zdá se, že rozvodové řízení se Stropnickým bude běh na dlouhou trať. Snímek je ze seriálu Dobré zprávy, ale to nevadí, možná, že by se Holomáč i tak mohl inspirovat a nechal se dovést k oltáři. Technicky to však rovněž není proveditelné, neboť hudebník je ženatý.

Hodně štěstí

Jeho manželka Martina Holomáčová (47) nad eventuálním rozvodem prý nejásá, ale nakonec vše přijala jako neodvratný fakt, a tak k rozluce asi dojde. Podotkla, že svazek byl hezký, ač s jistými krizemi, a že se s partnerem dohodli na jeho ukončení. Rovněž popřála Veronice a Josefovi hodně štěstí.

To ani nemusela, nikdo přece nemůže pochybovat o tom, že by hereččino čtvrté manželství nebylo šťastné! Právě zde zúročí, co se v předchozích třech nevydařených manželstvích naučila. „Oba naši bývalí partneři si našli novou ženu. A předpokládáme, že jsou po boku svých žen šťastní,“ nebojácně vše shrnula Žilková.

Stropnický k tomu mlčí, protože si na ambasádě novou ženu skutečně našel, ale paní Holomáčová se proti tomuto tvrzení ostře ohradila. Se žádnou ženou nechodí, to prý šíří její muž, neboť ukrutně žárlí dokonce i na její kamarádky.

Žárlivec?

Pokud je zakladatel kapely Argema nadmíru žárlivý, má se svobodomyslná Veronika Žilková nač těšit. Vstupovat do čtvrtého manželství se žárlivcem, k tomu je třeba mít kuráž.

Tu blondýnka má, otázkou ale je, zda jí má dostatek i pan Holomáč. Ve velké a svérázné rodině paní Veroniky ji bude nepochybně potřebovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden