Odvážný hrdina Christopher Reeve (†52) a jeho boj o život

Na stříbrném plátně létal, zvedal náklaďáky jako pírka, a když bylo potřeba, nechal po sobě přejet i vlak. Když ho pak postihla vážná nemoc, rval se o každé nadechnutí.

Od dětství měl Christopher Reeve (†52) našlápnuto k umělecké kariéře. Otec byl spisovatel, matka novinářka a on sám od útlých let hrál na klavír tak dobře, že to vypadalo i na profesionální kariéru. Jenže když se dal na studia, vybral si prestižní Juilliard School, kde se nepřipravují budoucí klavírní virtuosové, ale herci.

Se spolužákem Robinem Williamsem se společně táhli vzhůru a snili o tom, že jednou vítězně pozvednou nad hlavu zlatou sošku Oscara. Robinovi se to podařilo, Chrisovi osud

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden