Okouzlující královna filmové komedie

Po rozvodu s hercem Milošem Kopeckým se už nikdy nevdala a až do smrti si v dokladech ponechala oficiální příjmení Kopecká.

Bez Stelly Zázvorkové se po několik desetiletí neobešla žádná česká filmová komedie, a že jich bylo hodně a že jsme je skvěle uměli! Herečky jejího formátu se totiž rodí jen výjimečně a navždy po sobě zanechávají úsměv na tváři.

Každá jiná dospívající dívka by se z takové matky zbláznila. Maminka Stelly Zázvorkové, uznávaná módní návrhářka a kráska, za kterou se každý ohlédl, toužila vychovat ze své dcery ještě lepší provedení sebe sama.

To ona pro ni vybrala jméno Stella podle krásné a prudce inteligentní hrdinky fantastického románu spisovatele Camille Flammariona. Při pohledu na kulatící se dívku jí ale muselo být brzy jasné, že sen o

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden