Okusila zapovězenou lásku?

Nedávná svatba přišla až podezřele nečekaně. A možná ani nesplnila svůj účel. Přítel si se žádostí o ruku vzpomenul po devatenácti letech a úřední pouto se nezdá být dost pevné.

Co je v domě, není pro mě! Moudré přísloví, kterého je dobré se raději držet. Že by se neměla míchat práce se zábavou a vztah s kolegy na pracovišti by měl být striktně profesionální nebo čistě přátelský, víme všichni. Jenže láska si poručit nedá!

Zvlášť v showbyznysu existují desítky partnerských dvojic, které spolu začaly randit po intenzivním „seznámení na place“. Občas se stane zázrak a takový vztah vyjde. Zdá se, že těmi, kdo měl (až dosud) štěstí, jsou Lenka Vlasáková a Jan Dolanský (43).

Jsou spolu už dvacet let, mají čtyři děti a ještě donedávna předváděli, že to

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden