Oldřich Kaiser - Jak se z krásného Romea stalo legendární klíště

Na zkoušky i natáčení chodí většinou s novinami v ruce. Příliš prožívá politiku a světové dění. V této věci vidí jeho přátelé jeho problém léčit svou citlivou duši občas alkoholem.

On sám o sobě říká, že se snaží vtěsnat do civilizační krabičky. Ne vždycky se mu to ale daří. A když prý povystrčí hlavičku, způsobí skandál. Snad proto patří tenhle geniální komik k nejkontroverznějším hereckým osobnostem.

S přehledem předvede klíště, ještěrku, ale je i mistrem vážných, dramatických rolí. A když ho to přestane bavit, odjede do Polynésie sbírat brouky, nebo kdysi za kamarádem Milošem Formanem (†86) do Ameriky.

Oldřich se narodil v Liberci, stejně jako další náš geniální a nesmrtelný komik Vlasta Burian (†70). Jeho tatínek pracoval jako reprodukční fotograf v místní tiskárně a maminka pro změnu zasvětila svůj život zdravotnictví. Když pánbůh naděloval talent, u Oldy skutečně nešetřil. Tenhle všestranně nadaný kluk proto ani nemohl

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden