Oldřich Kaiser už zase pije?

Závidí mu?

Herec OLDŘICH KAISER (60) zazářil v poslední době v seriálu Na vodě, ve kterém mu tvůrci přidělili roli podivína Jarouška. Ve své roli si užil s převleky, byl totiž bezdomovcem i mafiánem. Dlužno říct, že diváci si také užili, méně však následně už sám herec, protože se opět v souvislosti s jeho jménem objevily fámy, že zase pije.

Nadává prý obyčejným lidem na ulici, neštítí se prý ani šikany. Jedna jeho kolegyně okomentovala jeho údajné chování jednoduchým komentářem: „To je tím alkoholem.“ Kaiser má velký temperament a podpořený nějakou tou skleničkou se mění ve velmi třaskavý materiál.
O tom už nakonec mnohokrát v minulosti přesvědčil svými extravagantními kousky.

Jeho láska k alkoholu připravila jemu i celé jeho rodině nejednu těžkou chvilku. Vždyť právě kvůli alkoholu o své nejbližší přišel. Kolik už toho bylo řečeno a napsáno na jeho adresu o mrhání talentem, který utápí v alkoholu. Tento bouřlivý způsob života mu na zdraví zcela jistě nepřidal. Nechce se věřit, že by tomu tak bylo, a proto se spíš nabízí hypotéza, že z kolegyně mluvila tak trochu závist. Kaiser totiž podával ve své roli skvělé výkony.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden