Olga Menzelová: Finančně na dně?

Manželka režiséra Jiřího Menzela (81), Olga Menzelová (41) byla vždy za tu pohodlnou paničku, která se nechá vydržovat bohatým manželem. Teď tomu tak ale rozhodně není. Ona živí celou rodinu! Manžel, který je dlouhodobě vážně nemocný a vyžaduje pomoc s oblékáním, stravováním i hygienou, pochopitelně už dlouho do domácnosti nepřinesl ani korunu.

S Olgou má přitom na starost jejich dceru Annu Marii (4) a Annu Karolínu (10), kterou má Menzelová s režisérem Jaroslavem Brabcem (64) a Menzel ji má za vlastní. Celý rozpočet tedy nyní musí Olga táhnout sama a není to pro ni zrovna peříčko.

„Řada lidí si kdysi myslela, jak jsem vypočítavá, že jsem si vzala slavného a nepochybně bohatého pana režiséra… Tak on slavný je. Ale to druhé? Přála bych si, aby byl mnohem bohatší, protože by nám to teď usnadnilo situaci,“ vyjádřila se Menzelova žena.

Na čem právě pracuje, neprozradila, nejspíš ale naplno využívá své kvalifikace producentky. A nejspíš se na tom dlouho nic nezmění. I když se totiž mluvilo o tom, že se Menzlův stav zlepšuje, neobejde s to prý bez intenzivní péče.

Uzavřela to tím, že je to vlastně pro jejího chotě výhoda, že je právě s ní. .

reklama
reklama