Olga Menzelová: Na pokraji kolapsu!

Nepropadat zoufalství a být kvůli dětem statečná se snaží půvabná producentka Olga Menzelová (40). Ale jde to opravdu těžko. Její manžel, režisér Jiří Menzel (80), se loni v listopadu ocitl někde na hranici mezi životem a smrtí.

Tehdy se jeho oddaná manželka Olga téměř zhroutila, nebýt dětí, Anny Karolíny (9) a Evy Marie (3), nejspíš by i ona skončila v nemocnici. Oscarový režisér naštěstí zůstal naživu, a tak se manželce i jeho nesčetným obdivovatelům ulevilo.

Trápení však zdaleko neskončilo. Jak dlouho bude celé tohle peklo ještě trvat? Umělec byl nedávno kvůli dehydrataci a proleženinám tajně převezen z pražských Malvazinek do Rehabilitační nemocnice v Berouně.

Veřejnost znovu vyděsily informace o jeho velice špatném zdravotním stavu. Menzelová naštěstí tvrdí, že pobyt v Berouně přinesl pozitivní změnu. "Je na tom nyní mnohem lépe, spravil se, což nám dělá velkou radost," prohlásila se slzami štěstí v očích.

Milovaného muže navštěvuje dvakrát denně, holčičky s sebou bere několikrát týdně. Ani na vteřinu nepochybuje o tom, že Jiří boj s nebezpečnou meningokokovou infekcí vyhraje. .

reklama
reklama