Olga Menzelová: Propadla šarlatánovi?

Jak se režiséru Jiřímu Menzelovi po těžké operaci mozku daří? Už je na tom lépe? - Ptají se mnozí. Zprávy ale stále nebyly uspokojivé. Před časem musel být Menzel převezen z nemocnice ve Střešovicích na Rehabilitační kliniku Malvazinky, protože se měl nacházet ve velmi zanedbaném stavu.

Ani tak ale prý k žádnému velkému zlepšení u režiséra nedochází. Nejspíš právě proto jeho manželka Olga Menzelová teď vsadila na poslední možnost, šarlatána léčícího svojí energií. Dotyčný, který má být vyhlášený mezi celebritami, prý za Menzelem pravidelně dochází a Menzelová na něho pěje jen chválu.

„Vím, že to funguje. Když totiž pan Jaroslav z nějakého důvodu několik dní nemůže přijít, okamžitě je to poznat. Jirka je na tom hned o poznání hůř,“ říká. Ozývají se však hlasy, zda nenaletěla podvodníkovi, který bude z prominentního páru jen tahat peníze, aniž by dokázal někomu pomoci.

Je jasné, že Menzelová je v zoufalé situaci a ve snaze manžela opět uzdravit už zkouší všechno. Ale nenamlouvá si jen, že léčba tohoto mága funguje? Někteří se ho však i zastávájí a vyjadřují mu důvěru.

Nezbývá tedy než doufat, že jeho zázračné ruce Menzelovi pomůžou..

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama