Olga Menzelová: Řekla pravdu o nevěře. Konečně!

Po osmi letech producentka Olga Menzelová (38) konečně přestala mlžit a přiznala, jak to tenkrát bylo – s jejím otěhotněním. Snad každý si pamatuje, že manželka slavného režiséra Jiřího Menzela (78) v té době čekala miminko, ale ukázalo se, že tatínkem je sice rovněž režisér, ale jiný: Jaroslav Brabec (61).

Tehdy ovšem Menzelová zapírala, až se z ní kouřilo. Když ji fotografové s milencem Brabcem zastihli v chatě na Lipně, prohlásila, že spolu jen připravovali výstavu a že se řečem o tom, že spolu mají pletky, musí smát.

Teď, po mnoha letech, se Olga přestala chovat jako šestnáctiletá dívenka v pubertě a objasnila, jak to bylo doopravdy. Podle její nejnovější verze Menzel od začátku jejich vztahu říkal, že děti prostě nechce.

Myslela, že se to zlomí, ale nezlomilo. Vyřešila to po svém. Když s Brabcem otěhotněla, Menzelovi to prý okamžitě oznámila a odstěhovala se k Brabcovi. Dnes má Olga děti již dvě, Aničku (7) a Evu Marii (1,5).

Mladší je údajně Menzelova, chcete-li tomu ovšem věřit. Olga bydlí sama a občas se ukazuje s oběma tatínky. Je to chytrá žena dvou bohatých a vlivných mužů. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden