Olga Menzelová: Vášnivé schůzky s kamarádem?

Vypadá to, že už neví, kudy kam. Manželka režiséra a herce Jiřího Menzela (81), Olga (41), očividně nese situaci, ve které se nachází, těžce. Před časem si stěžovala, že její manžel ze zdravotních důvodů nemůže pracovat a všechno je na ní.

A když prý není v práci, pečuje o domácnost. I ona má prý občas chuť od všeho utéct a mít klid. A zdá se, že našla vhodného kandidáta, který jí prý pomáhá nelehkou situaci zvládnout.

Nevěrná prý nebyla

Menzelová se prý začala scházet s jedním nejmenovaným kamarádem, který ji v těchto těžkých chvílích drží nad vodou.Údajně se mu může se vším svěřit a on jí je oporou. Prý ji to psychicky velmi pomáhá se někomu vyzpovídat, ale otázkou je, zda jde skutečně jen o kamaráda. Menzelová jakoukoli nevěru popírá, ale na druhou stranu o něm mluví jako o skvělém muži.

Jak to bude dál

Menzelová se v minulosti netajila tím, že je ve společnosti ráda a že ji mrzí, že si s Jiřím nemohou nikam vyrazit. Nedávno ho však, prý i přes nesouhlas lékařů, vyvedla do divadla. Ona si to užila, ale on byl při cestě zpátky vyčerpaný.

Její kamarád je prý pravý opak, je akční a rád by ji někam bral. To ona prý odmítá, protože je vdaná, ale pokud to takhle půjde dál, je jen otázkou času, kdy Olga povolí.

reklama
reklama

Komentáře