Olga Šípková (47) Ztrácí chuť do života

To se nemělo stát. Mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková (47) loni opustila StarDance překvapivě brzy. Živá duše to nečekala, světová jednička v aerobiku měla naději na vítězství.

Soutěži se rozhodla mnohé obětovat, je nejen ctižádostivou sportovkyní, ale v prvé řadě manželkou, matkou a cvičitelkou stovek nadšených žen. Kromě toho veřejně promluvila o tíživých psychických problémech, které ji už léta sužují.

Poté, co v aerobiku dosáhla nejvyšší mety, cítila stoupající tlak. Absolvovala fotografování, natáčení, rozhovory. Nejdřív se necítila ve své kůži, později ji showbyznys začal doslova válcovat. Jakousi pomyslnou poslední kapkou byly problémy s prvním "fitkem" v pražských Holešovicích.

Když Olga s manželem splatili všechny úvěry a studio mohlo začít vydělávat, smetly ho povodně. Několik let pak nešťastná cvičitelka bloumala v začarovaném kruhu, byla negativní, depresivní, unavená. Skončila na psychiatrii, užívala velké množství léků.

Uběhla řada let, křehká psychika se zpevnila. Ale co se stane teď, když nespravedlivě a nesmyslně opustila soutěž, ačkoli počítala s výhrou? Dřina, odhodlání, opětovný tlak showbyznysu, pocit křivdy a prázdnoty – co to se zklamanou Olgou udělá?.

reklama
reklama

Komentáře