Martina Preissová omládla! Je za tím chlap?

Manželství jí v posledních letech dalo pořádně zabrat. Chce to nyní vzdát?

Herečka ze seriálu Dobré zprávy Martina Preissová (47) po mnoha letech změnila image.

Kudrnaté havraní vlasy jsou pryč, zdobí ji teď mnohem světlejší odstín. Nutno říct, že jí to dost sluší. Okamžitě se tak začalo spekulovat, co za tím je. Podle některých dohadů si našla nového „kamaráda“, který má být mladší. Proto se s ním prý snaží držet krok.

Pravidelně mizí

I když většinou rozdává úsměvy na všechny strany, dlouhodobě ji trápí něco opravdu bolestného. Její manžel Martin Preiss (50) se léčil z alkoholismu.

A herečka přiznala, že aby do toho nespadl znovu, každý měsíc jede na týden na Vysočinu za svojí terapeutkou a dalšími pacienty, kteří závislost na alkoholu překonali.

Herečka však o manželovi mluví velmi hezky. Je vidět, že si ho váží. Přesto by se jí asi nikdo nemohl příliš divit, kdyby takový nápor nevydržela.

Změnou vizáže mnohým vyrazila dech. V novém účesu vypadá mladší.

Kdo ji utěší?

Pro každého musí být těžké, když jeho drahá polovička bojuje sama se sebou. Navíc Preissová nedávno přiznala, že je nutné být neustále ve střehu, každá láhev alkoholu je nebezpečí. Možná se proto začala scházet s někým, kdo jí v těžkých chvílích pomáhá.

Vyslechne ji, utěší, řekne pěkné věci, může to být jen dobrý přítel, nic víc nic míň. Ovšem nebyl by to první ani poslední příklad toho, že mezi kamarády, kteří si mohou říct vše, vznikne časem něco víc. I to může hrozit, i to může být důvod toho, proč herečka mění svou vizáž.

Pro nového chlapa? Své manželství ale jistě nebude chtít herečka jen tak vzdát a je téměř jisté, že o něj ještě zabojuje, manžel si to zaslouží. Uvidíme, jestli to všechno ustojí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden