Omotala si ho šikovně kolem prstu?

Mediální pozornost jim oběma velice svědčí a vychutnávají si ji plnými doušky. Jak daleko jsou ale Agáta Hanychová a Jaromír Soukup ochotni zajít?

Svým vztahem všem vytřeli zrak. AGÁTA HANYCHOVÁ (37) a JAROMÍR SOUKUP (53) si ale mnou ruce a zjevně ještě není všem překvapením konec. Dojde nakonec i na veselku a potomka?

Randí spolu teprve pár týdnů, přesto už mají spoustu věcí vyřešených a nezaleknou se žádné výzvy. Například ohledně první dovolené padlo rozhodnutí hned – Agáta Hanychová (37)Jaromír Soukup (53) ji strávili v jeho vile v prosluněném Španělsku.

Co na tom, že se ještě ani pořádně neznají. O tom, že opravdu nechtějí ztrácet čas, svědčí i fakt, že za nimi dorazila i maminka bývalé modelky Veronika Žilková (60) a děti Mia (4)Kryšpín (10). Co se ale chystá nyní? A jaké obrátky naberou

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden