On byl vždycky na ženský a ona prý tak trochu pila

Ivo byl známý tím, že se mu líbily ženy, a ani po svatbě nedokázal krotit svůj temperament.

Spojovala je vášeň pro hudbu a také láska. I když se ale z jejich manželství vytratila chemie, zůstali Věra Špinarová (†65) a její bývalý manžel Ivo Pavlík (†84) i po rozvodu nadále přáteli.

Dělilo je téměř dvacet let a bezpočet centimetrů. Věra Špinarová (†65) a Ivo Pavlík (†84) byli velmi rozdílní a na první pohled se zdálo, že je kromě hudby a společné práce vlastně ani moc nespojovalo. Navíc se říkalo, že on byl vždycky tak trochu „na ženský“ a ona se alespoň občas ráda napila.

Pomohl jí na výsluní

Přesto jejich manželství trvalo dlouhých dvaadvacet let, během kterých se jim narodil syn Adam Pavlík (47) a oba byli profesně na vrcholu. Ani když se pak vydali každý svou cestou, neházeli na sebe špínu.

Zpěvačka Věra Špinarová totiž moc dobře věděla, že to byl právě Ivo Pavlík, kdo jí pomohl na výsluní, a nikdy na to nezapomínala. Vždyť to byl právě on, kdo stál za jejími veleúspěšnými deskami Andromeda a Meteor lásky a pobídl ji k

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden