Ona ho miluje, on ji drží pod krkem

Ctitelů nebylo málo, ale ten pravý se stále neobjevoval... Sto sedmdesát pět centimetrů vysoká kráska štíhlé postavy a modrozelených očí, Simona Krainová (47), zdobí tuzemský modeling a čas od času filmová plátna již celá desetiletí.

Je zcela zřejmé, že Simona nestárne, ba naopak, rok od roku vypadá lépe. S léty totiž získala nezlomnou sebedůvěru a také nezbytný nadhled. Dokáže si ze sebe udělat legraci, nehroutí se z každé nové vrásky a tomu, že už také šediví, se jen směje.

Tomu se říká sportovní přístup k životu. Zároveň přiznává, že za její záviděníhodnou vyrovnaností a spokojeností stojí v první řadě manžel, podnikatel Karel Vágner (45), a vymodlení

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden