Můj kousek štěstí

Ondra střídá holky jako ponožky?

Zmatená láska

Ten Ondřej, to je ale číslo! Kdepak tanečnice Zuzana Pilná (30)! Právě o ní se donedávna mluvilo jako o ženě, s níž Ondra Grebor Brzobohatý (39) práskl do bot krásné exmanželce Taťáně (34), někdejší Miss World.

Minul krátký čas a všechno je jinak. Tanečnice zmizela v propadlišti času a na její místo nastoupila moderátorka Daniela Písařovicová (43). Pomalu, ale jistě vychází najevo, že se tato usměvavá tmavovláska s Brzobohatým stýká delší dobu.

Ale co ta již zmíněná tanečnice? Jen přechodný románek, jímž muzikant ublížil jak bývalé manželce, tak současné milence Písařovicové? Čert aby se v tom vyznal.

Jedovatý vztah

Ach, ti muzikanti. Však se o nich také říká, že nenechají žádnou sukni na pokoji. Maminky zpravidla nabádají dcery: „Ne aby ses zapletla s muzikantem, i kdyby to byl poslední chlap na světě!“ A jak známo, maminky mají vždycky pravdu.

„Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství,“ potvrdila sama Miss World 2006, že tandem Písařovicová-Brzobohatý existuje. Mrazivým hlasem dodala, že je ráda, že je z toxického manželství venku.

Kolik jich bylo?!

Je to tak, Táťána a Ondřej jsou od poloviny března oficiálně rozvedení. V manželství strávili necelých šest let, déle už to vydržet zjevně nešlo. „Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži,“ charakterizuje svazek, který, pozorován zvenčí, působil téměř pohádkově, zklamaná Kuchařová. Ještě ráda se vrátila k dívčímu příjmení.

Do rozbouřených vod veřejného mínění se kurážně vnořila i sama Písařovicová a rezolutně prohlásila, že ona rozhodně nebyla důvodem krize a nakonec rozvodu hvězdného páru. Panebože, tak kdo to tedy byl? Ještě nějaká další žena? To ví jen Brzobohatý.

A matka?

Jakou mají naši dva zamilovaní perspektivu? Zdá se, že mizernou. Žít s tak čilým hudebníkem je asi náročné. Daniela si pochopitelně nasadila růžové brýle, ale běda, až spadnou. A co na to Hana Gregorová (69), Ondřejova matka?

„Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ prohlásila o synově exmanželce. Matku Gregorovou je těžké oslnit. Kdo u ní uspěje, když jí byla málo i nejkrásnější dívka světa?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden