Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová na svatbě vůbec nešetřili, ale problémům se stejně nevyhnuli.

On si přeje stát se otcem co nejdříve, ona chce ještě počkat. Rozdělí je to?

Dlouhá léta o sobě věděli, ale měli jiné partnery, Ondřej Brzobohatý (36) dokonce manželku. K modelce Taťáně Kuchařové (31) ho ale nakonec osud oklikami dovedl. Existuje něco, co by mohlo vztah ohrozit?  

Stává se, že ženy, které v dospělosti dobývají svět, měly v dětství malé sebevědomí. Platilo to o Marilyn Monroe (+36) nebo Brigitte Bardot (84) a výjimkou nebyla ani modelka Taťána Kuchařová (31). Osud jí dal do vínku přirozenou krásu a ona se rozhodla, že se díky ní prosadí. Jediné, co jí v dětství trápilo, byly prý odstáté uši. Nechala si je tedy v deseti letech přišít. „Měla jsem hrozný komplex a nechtěla jsem vůbec nosit vlasy stažené do culíku. Jedno ucho mi zůstalo lehce odstáté. Dneska už ho však mám ráda,“ konstatovala.

Ani politik, ani americký model

V začátcích kariéry poznala Taťána, jak je svět modellingu tvrdý. Znamenalo to lecčeho se odříct. „Šla jsem do věcí, do kterých by málokdo šel. Zatímco si moji spolužáci užívali prázdniny, já jela vydělávat peníze, abych si mohla koupit telefon a počítač,“ popisovala v jednom rozhovoru. Nejhorší bylo, když v pouhých sedmnácti letech odletěla do Japonska. Neuměla moc jazyky, poprvé cestovala letadlem a prožila kulturní šok. První dva týdny prý mamince do telefonu probrečela. Snaha se ale vyplatila, v roce 2006 se Taťána stala Miss World. Kolem krásných žen se samozřejmě točí spousta zajímavých mužů. Modelka prožila několik vztahů, například s pražským politikem nebo americkým modelem, ale pořád to nebylo to pravé. Ondřej Brzobohatý (36) samozřejmě o Taťáně věděl, tak jako každý Čech, který byl hrdý na to, že český půvab dobyl svět. V době, kdy modelka kralovala světu, měl ale jiné zájmy a starosti. Kromě toho byl zadaný a směřoval do manželského přístavu.

Nejdříve měli tajný vztah

Když se Ondřej v roce 2008 oženil, šel tímhle krokem proti svým slavným rodičům, Radoslavu Brzobohatému (+79) a Haně Gregorové (66). Ti jeho sňatek neschvalovali a za čtyři roky se ukázalo, že je Ondřej měl poslechnout. S první ženou se k sobě opravdu nehodili, zjistili to ale až v praxi. S Taťánou se nejprve pracovně míjeli - mohli se setkat na několika akcích nebo soutěžích, ale vždycky to nevyšlo. Rozhodl až jeden charitativní koncert v Ostravě, kam Ondřeje pozvala Taťána telefonicky. Ještě předtím si dali schůzku v Praze a tam se začal odvíjet příběh, který pokračoval nejprve tajným chozením a později svatbou. Tu měli stylovou, tak jak se na nejkrásnější ženu světa sluší a patří. Odehrála se ve Strahovském klášteře v Praze. Ženich přijel luxusní limuzínou v hodnotě tří milionů korun. Jak on, tak Taťána měli ochranku kvůli příliš vlezlým novinářům. Nevěsta vzbudila pozornost odvážnými svatebními šaty za desítky tisíc korun, které odhalovaly víc, než by se slušelo. Do kostela, kde se obřad konal, vstoupila levou nohou, což podle pověry znamená smůlu. Zatím to ale, co se průběhu manželství týká, na žádné velké problémy nevypadá.

Vydrží čekat?

Zdá se, že Ondřej a Taťána se opravdu našli. Mají podobný druh humoru a rozumí si i ve věcech, kde jiné páry, zejména kvůli mužům, trochu tápou. Pro Ondřeje totiž není problém, aby své ženě poradil s módou, což o sobě každý manžel říct nemůže. „Taťána se zeptá, jestli jí něco sluší, a já jsem typ chlapa, který jasně řekne svůj názor,“ prozradil. „Myslím si, že to ženská vždycky ocení. Nejhorší je chlap, který řekne: Já nevím. Nebo: Tak si vezmi, co chceš. To žena nechce slyšet.“ Jediné, co by mohlo dvojici rozdělit nebo dostat do konfliktu, je založení rodiny. Ondřej na to spěchá víc než Taťána, která stále ještě upřednostňuje spíš kariéru. Prohlásila sice, že ji v nejbližších letech čeká role matky a že to bude brát jako velkou výzvu, ale otázkou je, jestli do té doby manželskou dvojici rozdílný pohled na věc nějak nerozdělí!

Na oslovení původním příjmením Taťána stále slyší!

Menší zmatek zavládl před časem v médiích, když nebylo jasné, jak se vlastně Ondřej i Taťána jmenují. Šlo o to, že Ondřej si přál přidat do příjmení i jméno své matky. To ale nebyl jednoduchý proces. Nejdřív si musel změnit jméno na Ondřej Gregor, až potom mohl připojit i příjmení Brzobohatý. „Bohužel než to prošlo celým schvalováním, někdo na to upozornil a hned z toho byla kauza, že se vzdal jména po tatínkovi,“ posteskla si Taťána. „Já jsem převzala jeho jméno a jsem Gregor Brzobohatá. Když mě ale někdo osloví Kuchařová, vůbec mi to nevadí.“

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama