Ondřej Vetchý: Napadají ho cizí lidé

S negativními reakcemi se setkává často

Jen tak ho na ulici příliš často nepotkáte. ONDŘEJ VETCHÝ (55) se straní lidí! Hlavně tedy těch, které nezná. Například na ulici. Sice mu jeho oblíbenost u českého národa přinesla spoustu hereckých příležitostí, ale aby se se svými fanoušky potkával osobně, to zas ne. „Mně nedělá dobře, když se na mě lidi koukají. Já jsem nevěděl, že tahle přidaná hodnota mojí práce na mě bude mít tak devastující dosah,“ přiznal při jednom z rozhovorů herec.

Co ho nejvíc trápí?

„Jsem z toho nešťastný a nevím, jak s tím naložit, stydím se,“ řekl Vetchý v rozhlasovém pořadu Host do domu. Prý ale takový vždycky nebyl. Spíš se naučil lidem vyhýbat poté, co se setkal s mnoha negativními reakcemi od svých rádoby fanoušků. „Ne všichni mi chtějí dát najevo náklonnost nebo se na mě usmát a vyfotit se se mnou,“ stěžuje si. S negativními reakcemi se údajně setkává častěji než s těmi pozitivními.

Snaží se ho zesměšnit

„Spousta z nich si na mě chce promasírovat svoje ego anebo říct něco strašně chytrého a nandat mi to,“ posteskl si. Lidí se už tak bojí, že před nimi kolikrát na ulici i utíká. „Došlo to už do takového stadia, že když jdu po ulici a proti mně jdou lidi, tak radši přejdu na druhou stranu,“ prozradil Vetchý. Jeho manželka IRENA jeho chování sice schvaluje, ale i tak je jí občas nepříjemné, když zničehonic manžel na ulici změní směr nebo začne utíkat. Ji naštěstí na ulici lidé příliš často nepoznávají. Ona tak utíkat nemusí, jen si s Ondrou musí neustále domlouvat, kde se zase sejdou.

reklama
reklama