Ondru nechce ani vidět

Už je oficiálně rozvedená, exmanžela se ale stále bojí!

Modelka Taťána Kuchařová (34) oznámila, že s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (39) už nejsou manželé. „Dobíhají nějaké věci, ale jsme oficiálně rozvedeni,“ prozradila půvabná blondýnka, která s Ondrou strávila osm let.

Jejich konec byl ale až moc hořký, Táňa dodnes kroutí hlavou nad manželovým chováním. Dokonce jej nazvala patologickým lhářem.

Na exmanžela zapomíná v Americe. A prý není sama...

Chtěl jí ublížit?

I když každý bydlí jinde, jde stále o jednu pražskou lokalitu, tak se nabízí otázka, jestli se někdy nepotkají. „Nejde to, vůbec už nechci,“ říká Táňa a skoro zadržuje slzy.

„Já jsem měla dvě možnosti, buď se úplně složit, což možná byl i záměr, nebo prostě jít dál,“ vysvětlovala, jak se s tím snaží vyrovnat. Navíc má dojem, že některé ošklivé věci byly cílené, jako by jí expartner chtěl ublížit.

Modelku před časem dost zaskočilo, když byl Ondřej Brzobohatý spatřen po boku tanečnice Zuzany Pilné (30). „Ať se k tomu vyjádří můj manžel,“ řekla tehdy jen lakonicky.

Vypadal slušně, ale prý je to lhář...

„Bylo to hodně těžký a náročný, myslím, že se to dalo udělat líp, s nějakou úrovní. Takhle se ukázalo, jak to je,“ míní Táňa a naznačila tak, že ji to velmi ranilo.

Musela na terapii

„Po osmi letech, kdy někoho miluješ i s temnějšími stránkami, přijde zlom. Ještě je to čerstvé, chce to čas,“ netají se. „Zvykám si na to, že jsem single, všichni mi někoho dohazují,“ dodala. Je jasné, že si může vybírat a nemusí se bát, že by zůstala sama.

Přesto to nemá jednoduché, jak už dříve svěřila – vyhledala dokonce odbornou pomoc a začala se scházet s psychoterapeutem, jenž jí poradil, aby dělala nové věci. A nepochybně i nové muže.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden