Opravdu ho milenka jen sprostě využívá?

Mezi blízkými lidmi Felixe Slováčka (73) není mnoho těch, kteří by mu vztah s o 40 let mladší milenkou Lucií Gelemovou (34) schvalovali. Řada z nich dokonce poukazuje na to, že stárnoucího muzikanta mladá výtvarnice jenom využívá a až dostane, co chce, tak ho prostě odkopne!

Kdykoli se manžel herečky a zpěvačky Dagmar Patrasové (60) ukáže se svou milenkou na veřejnosti, okamžitě na sebe přitáhne pozornost. Podle některých však nepůsobí příliš jako zamilovaný pár, ale spíš jako děda s vnučkou na vycházce. I proto zní slova Felixe Slováčka o tom, jak s Gelemovou nesmírně šťastný trochu směšně. Jakou budoucnost spolu mohou tihle dva asi plánovat, když dělí tak obrovský věkový rozdíl?

Jde jí jenom o peníze?

Na nečisté úmysly Gelemové už v počátku jejich vztahu narážela Slováčkova dcera Anička (21). „Pokaždé, když na to pomyslím, se mi dělá až špatně. Mému tátovi je třiasedmdesát a té ženské je třicet nebo kolik. Myslím si, že je to velice zvláštní dáma, když si najde sedmdesátiletého pána,“ netajila se nijak Slováčková svou nechutí ke Gelemové. A se svými domněnkami se nebála jít ještě dál. Prozradila, že si myslí, že jde otcově milence hlavně o peníze. „Určitě nevěřím, že je to o lásce!“ nechala se slyšet.

Společné bydlení v novém

Podle našich informací se měl Felix Slováček nastěhovat do bytu v Olšanské ulici ke své vyvolené. A dokonce měl být natolik štědrý, že tento byt vybavil luxusními kousky. Za zmínku rozhodně stojí například nákladná elektronika.

„Nic jsem neplatil. Je možné, že jsem třeba nějakou televizi převážel v autě, ale rozhodně jsem nic neplatil,“ obhajoval se stále velmi podezřele Slováček, a to i přesto, že se ho nikdo na nic podobného neptal.

Pouze padla otázka na nový byt. V okamžiku, kdy se muzikant dozvěděl, že novináři už mluvili i se sousedy, došla mu slova. Nejspíš měl obavy, aby se o zařizování hnízdečka lásky nedozvěděla jeho žena Dagmar.

Ta ho důrazně upozorňovala, že nebude sponzorovat jejich společnými penězi jakékoli dary a pozornosti pro jeho milenku.

reklama
reklama