Opravdu ji krátce po zásnubách podvedl s jinou?

Písařovicová dlouho čekala, než pro ni přijede její vysněný princ na bílém koni. Možná se ale spletla v tom, když si myslela, že jím je Brzobohatý...

Ačkoli nedávno požádal ONDŘEJ BRZOBOHATÝ (40) DANIELU PÍSAŘOVICOVOU (44) u ruku, už se povídá, že prožil románek s jinou ženou. Opravdu by byl schopen krásnou moderátorku tak ponížit?

Láska na první pohled, zásnuby, svatba a dítě. Asi takhle nějak si příznivci moderátorky Daniela Písařovicové (44)Ondřeje Gregora Brzobohatého (40) představovali, že jejich oblíbený pár bude ve vztahu postupovat. Před pár dny se ale k nám do redakce dostala šokující informace.

Brzobohatý měl být své snoubence nevěrný. Opravdu by byl něčeho takového hudebník schopen? Když se během června oba zasnoubili, udělali tím

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden