Moje šťastná hvězda

Opravdu jí syn utajil, že se stala babičkou?

Moje šťastná hvězda

Možná už si herečka myslela, že ji život nedokáže ničím překvapit, teď ale možná přišlo překvapení, které ji doslova šokovalo.

Zajímavé informace kolují českým showbyznysem. Jaroslava Obermaierová (77) má prý vnouče, ovšem dozvěděla se to až po letech!

Oblíbená herečka ze seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (77) se stále s láskou stará o svého již dávno dospělého syna Jaroslava Obermaiera (41). Ten má dlouhodobé psychické problémy, je v invalidním důchodu a nedokáže žít bez maminky.

Ačkoli si na to už zvykla a podobný život byl pro ni dlouho rutinou, momentálně kolují českým showbyznysem šokující informace. Milovaný syn Jaroslav měl své mamince údajně zatajit, že se před časem stala babičkou.

Náš anonymní zdroj z blízkého okolí Obermaiera tvrdí, že k tomu mělo dojít před lety během náhodné známosti. Je to možné, nebo

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden