Opravdu jsou si souzeni?

Zpočátku vše nasvědčovalo tomu, že moderátorka Daniela Písařovicová (44) našla v mladším hudebníkovi Ondřejovi Brzobohatém (40) osudového partnera.


Před pár měsíci se dokonce zasnoubili a moderátorka se rovněž svěřila, že by s ním chtěla založit rodinu. Jako by se ale vše po zásnubách zaseklo na mrtvém bodě. A místo práce na miminku si spíš známý pár užívá bujarých večírků.


Jakub Prachař (40) se nedávno svěřil s tím, že jeden takový s nimi zažil. A byla to pořádná jízda, která pokračovala na pokoji až do ranních hodin. Otázka ale je, jestli takový život Písařovicová opravdu chce, anebo se jen touží zavděčit partnerovi. Není žádným tajemstvím, že v minulosti neměla na muže štěstí.


Vsadil vše na jednu kartu


A možná se tak na to, že s Brzobohatým zažije nejkrásnější okamžiky svého života, upnula tak, že nevidí realitu. Do karet jí nehraje ani to, že má za sebou Brzobohatý hned dvě manželství, nicméně otcem se ještě nestal. Snad tak byl jejich večírek s Prachařem posledním společným a brzy moderátorka oznámí, že je těhotná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden