Opravdu přebrala kolegyni partnera?

Vypadá jako světice, až tak nevinná ale asi nebude. Nechce snad přiznat nový vztah jen proto, aby nevypluly na povrch podobné věci jako kdysi?

Dlouho byla sama. HANA HOLIŠOVÁ (41) je už ale nyní zadaná, úzkostlivě však tají, kdo je jejím partnerem. Chce si jen chránit soukromí, nebo je v tom něco víc? Už jednou měla přebrat chlapa kolegyni...

Je známá nejen rolí silně věřící Veroniky Maléřové z nekonečného seriálu Ulice. Hana Holišová (41) si zahrála třeba i v Policii Modrava či naposledy v Četnících z Luhačovic. Seriáloví fanoušci si ji však jistě pamatují i z úspěšného seriálu Velmi křehké vztahy.

A samozřejmě nesmíme zapomínat ani na to, že před několika lety zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas, kterou dokonce vyhrála. Slávy si tedy užila už poměrně hodně. co se ale týče soukromí, to je skoro pokaždé skoupá na slovo.

Zajímavé ale je, že jen od jisté doby. Proč současného partnera zapírá? Že by ho snad znovu přebrala

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden