Opravdu stojí hvězdy před rozvodem?

Bývali považováni za jeden z nejstabilnějších hereckých párů. Proč to mezi nimi tak náhle přestalo fungovat? Může za to rok a půl s virem?

Známých dvojic ze showbyznysu, které rozdělil lockdown, je více, teď se hraje o to, zda ho přežije i manželství Lucie Benešové (47) a Tomáše Matonohy (50). Také u nich hraje roli více faktorů a je otázka, zda časy, které přijdou, jejich vztah nedorazí. Proč to mezi nimi skřípe?

Oba herci jsou velcí extroverti s nezkrotným temperamentem a pro vášnivá gesta nejdou daleko. Léta to však fungovalo tak, že Lucie Benešová (47) vědomě potlačila svoji kariéru a energii věnovala rodině, péči o děti a budování hnízdečka, zatímco velkou hvězdou byl Tomáš Matonoha (50).

Na něho se hrnuly velké seriálové a filmové projekty – dodejme, že právem, talentu má na rozdávání. Loňský rok znamenal ostrý zlom a výměnu rolí, Tomáš dotočil pouze slovenský film Ubal a zmiz, a nebýt soutěže Co na to Češi, už by možná zapomněl, jak vypadá kamera.

Naproti tomu jeho manželka to vyloženě roztočila – stala se v roli hospodské hvězdou Slunečné a hned, jak seriál skončil, naskočila do novácké série Co ste hasiči, nepočítaje, že se objevila ve dvou filmech.

Využila toho, že její děti už opravdu nepotřebují hlídání, a začala dohánět, co doteď nestihla, zato v jejím hvězdném manželovi se hromadila

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře