Opravdu zkrotila svého manžela, nebo si to jen myslí?

Dlouho to vypadalo, že nad jejich manželstvím není žádný mráček. Ovšem s nevěrou to bývá jako s alkoholem, závislosti se dá zbavit, pokušení tu ale bude vždy.

Říká se, že ADÉLA GONDÍKOVÁ (48) dokázala změnit proutníka JIŘÍHO LANGMAJERA (55) od základu. Herečka však tvrdí, že to není pravda. Chce tím snad naznačit, že je stále stejný?

Pověst proutníka a bohéma Jiřímu Langmajerovi (55) už asi nikdo neodpáře, a to navzdory tomu, že od chvíle, kdy potkal Adélu Gondíkovou (48), se z něho stal úplně jiný člověk.

Může mu to ale někdo po všech těch lžích a polopravdách z minulosti vůbec věřit? Na první pohled se zdá, že se Gondíková nenechala zastrašit jeho bouřlivými léty. Věří snad, že by se po jejím boku ničeho takového nedopustil, nebo jen nechce vědět, co

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden