Opravdu zničí rozvod Brzobohatému kariéru?

Místo toho, aby Taťáně vrátil úder, tvrdí, že na ni vzpomíná jen v dobrém.

ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ (39) se otevřeně rozpovídal o TAŤÁNĚ KUCHAŘOVÉ (34) a zdá se, že udělá všechno, aby si napravil pošramocenou pověst!

Dohromady tvořili vskutku krásný pár. Ještě nedávno by nikoho ani ve snu nenapadlo, že by se tak pevný svazek, jaký Taťána Kuchařová (34)Ondřej Gregor Brzobohatý (39) měli, mohl rozpadnout. A přece se to stalo. Zatímco mnozí jejich kolegové dávají přednost soukromí a všechno se co nejdéle snaží udržet pod pokličkou, někdejší Miss World dala manželovi co proto.

Ten se nyní po dlouhé době ozval, kdo by ale čekal nějaké urážky na adresu exmanželky, hodně by se mýlil. Leč jeho snaha, aby vše působilo tak, že on je ten hodný, se s pochopením druhých zrovna moc nesetkala. A fanoušci mají jasno, chce jen zachránit poslední zbytky své slávy.

Chtěl obnovit slib

Randili spolu od roku 2013, o dva roky později se zasnoubili, další rok poté se konala ve Strahovském klášteře honosná veselka. A právě loňské léto, údajně na přání hudebníka, si k pátému výročí jejich svatby „nadělili“

Zbývá vám 62% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden