Moje sladké tajemství

Opuštěné zpěvačce zbyly jen oči pro pláč a prázdná náruč

Moje sladké tajemství

Po dlouhém období plném hádek a neustálého trápení, se Bořek přiznal Leoně, že se bláznivě zamiloval do jiné ženy.

Zpěvačka Leona Machálková (53) dlouho doufala, že se s ní její partner Bořek Šípek (†66)  jednoho dne ožení. Když už se k tomu schylovalo, přišel bez varování velmi bolestný rozchod.  

Trvalo prý velmi dlouho, než se z okouzlení mezi zpěvačkou Leonou Machálkovou (53) a architektem Bořkem Šípkem (†66) stala velká láska. A to i přesto, že zkušený Šípek prý Leonu okouzlil již při prvním setkání.

Vynikající společník se smyslem pro humor

Ty dva prý seznámil jejich společný kamarád Karel Černoch (†64), který slavil v Bořkově restauraci Arzenal křest své desky. Už tehdy se Bořek projevil jako vynikající společník, který dokázal celý večer bavit pozvanou společnost.

Měl prý báječný smysl pro humor, neustále se usmíval, a tak není divu, že se mladá zpěvačka do okouzlujícího architekta okamžitě zamilovala. Navíc byla v té době už dva roky sama, takže ve svém životě postrádala lásku. V tu chvíli by jí ale ještě nenapadlo, že právě

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden