Opustí Dáda Felixe nebo ho chce zpět? Milenec jí kupuje dům!

Rozhodla se konečně milenku záletného manžela hodit za hlavu? Možná ho chce jenom pořádně naštvat!

Letos má za sebou svoje nejnáročnější léto! Královna dětských srdcí herečka Dagmar Patrasová (62) byla v jednom kole a k tomu musela ještě sledovat, jak si její manžel Felix Slováček (75) užívá na dovolených. Rozhodla se proto opustit svůj domov?

Zatímco její manžel, uznávaný saxofonista Felix Slováček (75), se neustále někde opaloval se svou milenkou, výtvarnicí Lucií Gelemovou (35), nebo dětmi v Turecku, Dáda Patrasová (62) se nezastavila. Nemohla se proto dočkat, až konečně vypne a bude moct odcestovat za svým italským miláčkem Vitem (48), který prý také pracoval v sezoně dvacet hodin denně, takže by na ni neměl ani čas. Dáda teď doufá, že bude všechno jinak. Nebo možná, že to bude podobně, jako to má Felix s Lucií. Ti totiž pro změnu nepromarnili ani jeden prázdninový den. Občas ale svoje užívání trochu přehání. Vrcholem byla pověstná fotografie, která obletěla snad všechny sociální sítě a vysloužila si nejedno posměšné napodobení. To si ale zjevně ani jeden neuvědomují. „Tuto fotografii jsem organizovala já a povedla se,“ pochlubila se u fotky od bazénu z Kréty, na které na svého miláčka oddaně vzhlíží. A tohle všechno už  Dádu otrávilo natolik, že se konečně rozhodla nechat minulost za sebou a zůstat v Itálii s Vitem. Nebo je to jenom další plán, jak mlsného Felixe vyprovokovat? Nedávno mu totiž okomentovala fotku na soukromém profilu a vyjádřila mu podporu před jedním jeho důležitým koncertem. A když nic nezabere, může Dáda vytáhnout z rukávu ještě nejsilnější kalibr. Svoje téměř obnažené fotky v plavkách, na kterých lascivně špulí rty a vystavuje plnoštíhlé křivky. „Uvidíme. V plavkách určitě ještě budu, ale jestli dám své další fotky na sociální sítě, nevím,“přemýšlí nahlas.

Dává přednost přepychu před svou rodinou?

Prozatím za milencem alespoň odjela do Kalábrie, kde má cestovní kancelář, a pak se chystají do jejího milovaného Říma, kde budou společně vybírat hnízdečko lásky. „Těším se moc. Vztah na dálku je komplikovaný vždy, ale naše láska je silná,“ nechala se slyšet Dáda. Je dost možné, že právě rozlítaný dvojí život tady a na jihu ji už unavuje, a proto se chystá usadit. Ve vinohradské vile je totiž stejně pořád sama. Otázkou je, zda je řešením pořizovat si další obří sídlo v italské metropoli. Po čtyřech společných letech bez změny to ale asi chce se prostě pohnout dál. Tak proč ne klidně o pár set kilometrů? Luxusní sídlo je očividně ochotná vyměnit i za svoje děti, dceru Aničku Slováčkovou (23) a Felixe jr. (34). Těžko říct, jestli je tohle snad nějaká taktika, jak ještě získat pozornost Felixe.

Svůdně laškovala s kamarádem

Tomu by nasvědčovalo i její chování na oslavě narozenin herce a dabéra Jiřího Krampola (80), kde se měla hodně důvěrně ke kamarádovi Luďku Sobotovi (75). Ten je sám vyhlášeným sukničkářem. Dáda jako kdyby v tu chvíli zapomněla, že právě ona je v pozici své mladší sokyně Lucie. Pak si to ale rychle uvědomila a po pár pohlazeních stehna a důvěrných objetích se raději zase stáhla. Možná jen další pokus, jak Felixe vyprovokovat. Nebo o důvod víc, proč se odstěhovat za rodinným přítelem, jak Vita léta nazývá. Občas už se zdá, že se začíná dařit a mezi Felixem a Lucií to pomalu skřípe. Například když postarší hudebník odcestoval s dětmi právě do Turecka a Lucie nemohla vystát, že ji nechal opuštěnou doma v Praze. Vzal ji ale na zámek italského hraběte Domenica Martucciho (42) v italské Pes- chici, který byl svého času přítelem zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Tam byl ale před třemi lety právě se svou ženou Dádou v době, kdy prasklo, že se vídá s Gelemovou. „Pozval jsem je na zámek. Moc bych si přál, kdyby se spolu usmířili. Změna prostředí by určitě oběma prospěla,“ vypověděl Domenico Martucci.

Dopadne Lucie stejně jako Dáda?

S Felixem jsou přátelé už dlouhou dobu a jsou dokonce v řádu templářských rytířů. Lucii nehraje moc do karet ani veřejné tajemství, že má zá- letný muzikant milenek víc. Jednu prý i na Slovensku, jak práskla sama Dáda. Udrží hnědovlasá umělkyně nenapravitelného hřebce na uzdě, nebo je jeho strniště signálem toho, že je po čtyřech společných letech na čase další změna? Za pár týdnů už bude třeba jasno.

Od fanoušků dostává pěknou sodu

Zběsilý úprk za milencem do ciziny mají možná na svědomí paradoxně i její vlastní fanoušci. Ti jí dali pořádně zabrat po zveřejnění pozitivního komentáře k atmosféře festivalu v Šiklově, kterého se Dáda zúčastnila a kde zemřelo pětileté dítě po pádu pod vláček a také se nesmyslně malovalo na živého poníka. I přesto, že se zpěvačka dětských písniček brání tím, že o tragické události nevěděla, byla to pro ni velmi nepříjemná zkušenost. Tím ale kritika její osoby bohužel nekončí. Na jiné sociální síti se do ní pro změnu pustili za její upravené fotky, kterými si podle jejich názoru jenom deformuje obličej. I na to má ale Dáda vysvětlení. „S foťákem nic nedělám od jeho koupení. Zeptám se někoho, kdo s tím umí pracovat. Opravdu nemám zájem se jakkoli měnit,“ vzkázala všem. Jenže všechno v ní zanechává nepříjemné vzpomínky a křivdy. Tedy o důvod víc, proč nakonec opouští zemi. Zvítězí bývalý život, nebo nová láska?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama