Opustí ji další partner a zůstane na dítě znovu sama?

Zlí jazykové tvrdí, že vztah Evy Burešové s Přemkem Forejtem nemá sebemenší šanci na přežití a rozchod je jen otázka času. Jak by ale herečka takový fakt zvládla?

EVA BUREŠOVÁ (28) o sobě tvrdí, že pochází z rodu silných žen. Když ji před lety opustil otec jejího syna, dokázala, že i ona je taková. Je ale dost silná na to, aby ustála podobnou zradu i podruhé?

Vztah Evy Burešové (28)Přemka Forejta (34) je od samého začátku, kdy se seznámili v show Tvoje tvář má známý hlas, pod ustavičným drobnohledem. Není divu, vždyť sympatická brunetka patří v současné době mezi nejvyhledávanější seriálové herečky.

Asi jen málokdo by si ještě přednedávnem dokázal po jejím boku představit někoho takového, jako je známý šéfkuchař. Snad i proto jejich vztahu nikdo příliš nevěřil.

Když pak vyšlo najevo, že spolu čekají potomka, řadu lidí to pořádně překvapilo. Nebyl to od nich ale přece jen trochu unáhlený krok? A nemá herečka obavy, že

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden