Opustí manžela kvůli kolegovi?

Každý jim závidí, jak spolu dokážou poklidně žít a pořád se milovat i po tolika společných letech. Ale není to jenom divadlo pro veřejnost?

Jsou spolu už dvacet let a jejich vztah nikdy neprovázely žádné skandály. Ale neexistuje přece jenom něco, co před světem LENKA VLASÁKOVÁ (49) a JAN DOLANSKÝ (43) tutlají?

Herecké manžele Lenku Vlasákovou (49), kterou si diváci jistě vybaví například z filmu Ženy v pokušení, a Jana Dolanského (43), jenž hrál například v oblíbeném seriálu Slunečná, od sebe dělí jenom šest let, přesto si kdekdo z jejich okolí myslí, že se k sobě vůbec nehodí.

Podle některých totiž Lenka vypadá výrazně starší než její manžel. Tyto řeči ale slavný pár nechávají chladnými. společně už prožili tolik dobrého i špatného, že je hned tak něco nerozhodí.

Ale skutečně neexistuje nic, co by je mohlo rozdělit? Podle nejnovějších informací to vypadá, že přece jen může nastat chvíle, kdy se mezi ně vloudí někdo třetí.

Krize středního věku

V okolí hereckého páru se totiž poslední dobou mluví o tom, že se Vlasáková začíná svému partnerovi vzdalovat. Říká se o ní, že

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden