Opustí manžela kvůli kolegovi?

Každý jim závidí, jak spolu dokážou poklidně žít a pořád se milovat i po tolika společných letech. Ale není to jenom divadlo pro veřejnost?

Jsou spolu už dvacet let a jejich vztah nikdy neprovázely žádné skandály. Ale neexistuje přece jenom něco, co před světem LENKA VLASÁKOVÁ (49) a JAN DOLANSKÝ (43) tutlají?

Herecké manžele Lenku Vlasákovou (49), kterou si diváci jistě vybaví například z filmu Ženy v pokušení, a Jana Dolanského (43), jenž hrál například v oblíbeném seriálu Slunečná, od sebe dělí jenom šest let, přesto si kdekdo z jejich okolí myslí, že se k sobě vůbec nehodí.

Podle některých totiž Lenka vypadá výrazně starší než její manžel. Tyto řeči ale slavný pár nechávají chladnými. společně už prožili tolik dobrého i špatného, že je hned tak něco nerozhodí.

Ale skutečně neexistuje nic, co by je mohlo rozdělit? Podle nejnovějších informací to vypadá, že přece jen může nastat chvíle, kdy se mezi ně vloudí někdo třetí.

Krize středního věku

V okolí hereckého páru se totiž poslední dobou mluví o tom, že se Vlasáková začíná svému partnerovi vzdalovat. Říká se o ní, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře