Opustí Kajnarová manžela, protože s ní nechce další děti?

Herečka má velký sen, o rodině s mnoha dětmi. Jenže je na to sama.

ZUZANA KAJNAROVÁ (40) se vrací do seriálu Specialisté. Co tak najednou? Zdá se, že je to menší pomsta partnerovi, který se zdráhá rozšířit rodinu o další děti!

Seriál Specialisté se začal vysílat v roce 2017. Zuzana Kajnarová (40) se tehdy ujala role kapitánky Zuzany Májové a televizní diváci si ji zamilovali.

Avšak po několika letech se herečka rozhodla, že ze seriálu odejde. Pro spoustu fanoušků to byl tenkrát šok. Kajnarová ale na svém rozhodnutí trvala. Teď ale úplně otočila a znovu do kriminálního příběhu naskočila. Co ji k tomu vedlo?

Nemá peníze?

Když v minulosti Zuzana ze Specialistů odcházela, nechala se slyšet, že se chce věnovat především divadlu a své rodině. Ovšem práce v divadle samozřejmě

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden