Opustí partnera kvůli zadanému kolegovi?

Krásná herečka Michaela Petřeková během natáčení se Štěpánem Benonim zažila milostné scény. Podlehla mu i mimo kamery a stanou se z nich brzy milenci?

Herečka MICHAELA PETŘEKOVÁ (24) hraje v seriálu ZOO milenku kolegy ŠTĚPÁNA BENONIHO (37). A prý to mezi nimi jiskří i mimo kamery. Opustí kvůli němu svého partnera?

Je mladá, krásná a čím dál úspěšnější. Michaela Petřeková (24) ze seriálu ZOO má našlápnuto k hvězdné kariéře. Dlouho to vypadalo, že spokojená a šťastná je i v osobním životě, jelikož dlouho randí s hercem Matějem Petrákem (23), který si zahrál například v seriálu Pan profesor.

Kdo je jejím favoritem?

Poslední dobou to ale vypadá, že má políčeno na někoho úplně jiného a chce partnera vyměnit. Kdo je tím, koho podle mnohých spekulací chce dostat Petřeková za každou cenu do postele? V seriálu ZOO je jejím partnerem herec Robert Urban (35). Jenže není mu úplně věrná a podařilo se jí dostat do postele i

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden