Můj čas na kafíčko

Opustí Prachaře kvůli mladšímu muži?

Můj čas na kafíčko

Jsou spolu už spoustu let, a nemají se moc čím překvapit. Rybová by ale asi byla ráda, kdyby si ještě užila nějakou zábavu. Bude ji hledat v jiné posteli?

Chce se bavit, žít jako před lety, ale David Prachař (63) je proti. A Linda Rybová (46) tak stojí před těžkým rozhodnutím. Zůstat v takovém manželství, či to zkusit jinde?

Atraktivní herečka ze seriálu Ulice Linda Rybová (46) žije po boku staršího herce ze seriálu Dobré zprávy Davida Prachaře (63) už spoustu let. Věkový rozdíl v jejich vztahu nikdy nehrál příliš velkou roli, nicméně poslední dobou se zdá, že od následujících let života očekává každý něco trochu jiného.

Začíná se s ním po letech nudit

Herečka by se ráda ještě bavila a užívala si života, zatímco Prachař už raději odpočívá. Jak dlouho to ještě Rybová vydrží, než začne přemýšlet o změně?

Nestárnoucí herečka se momentálně objevuje v rámci natáčení ve velmi mladých pracovních týmech. A často tak musí nejspíš přihlížet tomu, že si

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden