Moje šťastná hvězda
Opustí ženu kvůli milence?
Opustí ženu kvůli milence?

Idol žen MAREK NĚMEC (39) se před nějakým časem vrátil opět do pracovního procesu. Manželka si toho ale asi moc neváží.

V seriálu Sestřičky Modrý kód si na nějaký čas naordinoval pauzu, aby se mohl věnovat svým dětem, Matějovi (8) a Rozárce (4). Sympatický Marek Němec (39) si je chtěl užít a být více doma s rodinou, na což si právě jeho žena podle všeho až moc zvykla.

Není to tak dávno, co se ale do oblíbeného primáckého seriálu vrátil, což se právě jeho manželce nemá ani trochu líbit.

Říká se, že jí má údajně vadit více věcí najednou, jednou z nich je i to, že nejspíš žárlí na jeho kolegyni Sabinu Laurinovou (48). Práce na takovém projektu ale zabere spoustu času. I kvůli tomu má mít doma pořádné dusno.

Není vůbec doma!

,,Mrzí mě, že s nimi nemohu být více, ale teď k tomu není zrovna dobrá doba, někdo ty peníze vydělávat musí,“ prohlásil herec s tím, že v seriálu jen tak neskončí.

Sám totiž přiznal, že si v minulosti sáhl na úplné dno, když neměl pět let mít co jíst a byl úplně bez peněz. Je tedy pochopitelné, že se tam zuby nehty drží, nechce totiž, aby si něčím podobným prošly jeho děti s manželkou.

Začala žárlit

Kromě častých výčitek z toho, že netráví se svou rodinou tolik času, mu nepřidávají na klidu ani žárlivé scény jeho manželky. Ta se nejspíš nemůže smířit s tím, že Němec točí intimní scény právě se Sabinou Laurinovou.

I když ji má neustále ujišťovat, že to je pouze v rámci natáčení, nechce to prý pochopit. Před nějakým časem jí totiž měl někdo napsat zprávu,ve které bylo, že se Marek se Sabinou scházejí i mimo kamery.

Krásná herečka je stále sama, proto by se nikdo nedivil, kdyby na ženatého kolegu měla zálusk. Říká se, že ona si scény intimního rázu, i jeho přítomnost celkově, náramně užívá.

Bude rozvod?

Pravda je, že už v minulosti měl Marek pro Sabinu slabost. Trávili spolu všechny volné chvilky během natáčení a několikrát ji měl doprovodit i domů. Tvůrci je stále dávají dohromady, neboť tvoří krásný pár, na který se hezky dívá.

Marek Němec bere kolegyni jako svou nejlepší přítelkyni, se kterou údajně řeší všechny jejich rodinné problémy. Je vidět, že k ní má opravdu velkou důvěru. Dokonce se i proslýchá, že by měl manželku opustit. Jenže to by jistě Laurinová nedopustila. Pokud by si s ním něco začala, musel by mít vyřešenou minulost.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz