Můj čas na kafíčko

Opustil Podzimkovou manžel kvůli mladší milence?

Můj čas na kafíčko

Brzy bude dvojnásobnou maminkou, jenže teď se povídá, že je doma sama, protože se na ni manžel vykašlal. Opravdu potkal Evu Podzimkovou tak krutý osud?

Noční můrou každé ženy je bezesporu to, že ji manžel opustí těsně před porodem. Stala se podobná nepříjemnost i herečce Evě Podzimkové (34), která přitom věřila, že je scenárista Matěj Podzimek (43) její životní láskou?

Hvězda seriálu Sedm schodů k moci Eva Podzimková (34) určitě doufala, že poslední měsíce těhotenství prožije v klidu. Ideálně pak, že bude mít doma manžela Matěje Podzimka (43) kdykoli k dispozici, bude jí oporou a pomůže třeba i v domácnosti. Jenže pravý opak má být pravdou.

Byl jí manžel nevěrný?

Anonymní zdroj naší redakci poskytl šokující informace. Herečka prý před pár týdny skončila doma sama, neboť ji manžel opustil kvůli mladší milence. Jaká je realita a opravdu má Podzimková

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden