Opustila manžela kvůli milenci?

Z Izraele se vrátila Veronika Žilková (58). Opustila manžela Martina Stropnického (63). Její návrat ale vyvolává otázky. Rozpadlo se jí manželství? Proč se vrací teď?

Lidé z blízkosti herečky tvrdí, že Veronika Žilková prožívá jedny z nejtěžších chvil svého života. Je to více než rok, co následovala svého manžela Martina Stropnického do dalekého Izraele. Rodina je pro ni vším, proto ani na okamžik neváhala, a když se bývalý herec stal velvyslancem, odletěla spolu s ním. S sebou si vzala jen nejmladší dcerku Kordulu (14) a zbytek rodiny zůstal v Čechách, a to včetně maminky Olgy (96), která se přestěhovala do domova s pečovatelskou službou.

Nadlouho
bez muže

Zprvu se zdálo, že herečce v Izraeli nic nechybí, jenže nebezpečný virus jí převrátil život vzhůru nohama a Veronika byla postavena před nejedno těžké rozhodnutí. Původně návrat do Čech Žilková odmítla, netušila prý jakých rozměrů pandemie dosáhne. Situace se prý ale výrazně změnila a protože se zvažuje roční karanténa pro seniory a hranice se jen tak neotevřou, rozhodla se vrátit za maminkou, která patří mezi nejohroženější skupinu. „Moje místo je teď tady. Vezmu si maminku k sobě a zůstanu s ní, dokud mě bude potřebovat,“ uvedla herečka s tím, že je smířená, že manžela možná několik měsíců vůbec neuvidí.

Šance pro milence?

Žilková se vrátila v době, kdy se začal probírat její dávný románek s Janem Hartlem (67). O něm kolegové říkají, že patří mezi poslední gentlemany, že je to notorický slušňák a milý muž. Velmi stál o Veroniku, a dokonce se mu podařilo se s ní sblížit. Pár spolu nakonec žil čtyři roky a plánoval svatbu, jenže sotva pár týdnů před ní mu herečka beze slova utekla. To byla zrada, kterou Jan nemohl léta Veronice zapomenout. Odpustí jí teď?

reklama
reklama

Komentáře