Moje šťastná hvězda

Opustila svého přítele kvůli novému milenci?

Moje šťastná hvězda

Všichni ji po rozchodu litovali, ona si ale mezitím už očividně užívala s jiným.

Na muže nikdy neměla moc štěstí. Po nedávném rozchodu to ale vypadá, že BÁRA JÁNOVÁ (32) našla novou lásku. Kdo je jejím novým objevem?

Je to jen pár týdnů, co se hvězda Slunečné a reality show Survivor Bára Jánová (32) rozešla s kolegou z Ordinace v růžové zahradě 2 Ladislavem Ondřejem (32).

Zatímco většina lidí herečku litovala, že opět zůstala na ocet, nyní se začíná ukazovat, že je to možná trochu jinak a v jejím životě se měl objevit někdo, kdo jí opět vykouzlil úsměv na rtech. Nebo byl snad on důvodem, proč se rozešla s Ondřejem a zlomila mu tak srdce?

Po návratu moc netruchlí

Že se její cesty se sympatickým hercem rozešly, se provalilo v době, kdy Jánová vypadla z úspěšné reality show, která se odehrává v Dominikánské republice. Tehdy na ni

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden