Ordinace ji prý zničila!

Byla to právě Ordinace v růžové zahradě, která Danielu Šinkorovou (48) vynesla do výšin. Jako gynekoložku Gitu Petrovou ji milovaly tisíce diváků a ona se ze dne na den stala hvězdou.


Herečka nyní přiznala, jak se věci ve skutečnosti měly a jaký dopad to mělo na její kariéru. A rozhodně to nejsou slova chvály! Od té doby uběhla už spousta let, ona ale na staré křivdy ne a ne zapomenout.


Musela odmítat práci


Ačkoli si přišla na velice slušné peníze, v té době jí chodily i mnohem zajímavější nabídky, všechny je musela odmítat. „Musela jsem například odmítnout roli ve West Side Story, což byl můj sen.


Nemohla jsem zkoušet Sugar. Přicházela jsem o příležitosti, na kterých mi záleželo,“ říká smutně. Prý nemohla vystoupit ani v konkurenční televizi v oblíbeném pořadu Všechnopárty.


Že jí takové podmínky nevyhovují, řekla i několikrát nahlas. Ovšem nic z toho nebylo vyslyšeno, a tak se Šinkorová rozhodla, že to raději zabalí, a to i přesto, že ji role bavila.


Drsná smrt ji překvapila


„Vznikl spor, tření a pak obrovské naštvání televize. Takže moji roli hned ukončili, a to takovým způsobem, že byla umlácena,“ dodává rozhořčeně. A od té doby se jí moc nedařilo.


Byla proto ráda, že dostala alespoň malou roličku v seriálu Sestřičky Modrý kód. Ani tam se ale neohřála, jelikož projekt před několika týdny skončil. Šinkorová ale doufá, že ještě někdy okusí, jak chutná tak pravá sláva.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden