Ornella Koktová: S mámou na kordy kvůli milenci

Sotva se Ornella Koktová (24) dozvěděla, že její máma Monika Štiková (45) opouští manžela Michala (48), přišlo další překvapení. Monika má nového partnera a nebyla by to ona, aby zas na sebe nechtěla upozorňovat.

Nic jí neřekla Daniel Mikuška (27) televizní Tchyni sbalil v kavárně, kde se schází gay komunita. Byl tam prý s kamarádem. Ornella se o vztahu matky s novým kolouškem dozvěděla, jako všichni, ze sociální sítě.

Zdá se jí nešťastné, že máma zvolila tuto formu oznámení a nevarovala ji předem. Ornella totiž matce o osmnáct let mladšího milence neschvaluje. Nechce ho vídat Podle všeho jsou spolu už rok. Štiková tak musela manžela podvádět, ještě než se rozešli.

K matce je velmi kritická.

Nesour o d ý páreček už spolu bydlí a Monika bere vztah vážně. Ornella má strach, že mladíka bude chtít aktivně zapojovat do rodinného dění. „Máma vypadá, že by klidně uspořádala společné Vánoce,“ děsí se.

To prý radši s manželem Pepou Koktou (60) někam odjedou. Nemůže se mu ale vyhýbat věčně. Proč vlastně matce mladšího partnera nepřeje, když sama je o generace mladší, než její muž?

reklama
reklama