Oscarová herečka Natalie Portman otěhotněla s choreografem během natáčení filmu!

Po narození prvního dítěte přemýšlela o tom, že se vzdá kariéry!

Kariéra hollywoodské hvězdy Natalie Portman (39) se rozjela závratným tempem díky jedné roli. A díky druhé o 16 let později našla i osudovou lásku!

Narodila se v Izraeli jako Natalie Hershlag a vyrůstala jako jedináček. Rodina se později přestěhovala do New Yorku. To byly Natalii tři roky. V jedenácti jí v jedné pizzerii objevil lovec talentů.

Nabídl krásné dívce nejprve práci v modellingu, ale když mu sdělila, že chce být herečkou, dostal jí do prostředí, po kterém toužila. Původně chtěla hrát jen v divadlech, ale první velká filmová role vše změnila.

V sedmé třídě ztratila kamarády

Ten film se jmenoval Leon a tehdy dvanáctiletou Natalii proslavil po celém světě. Do příběhu malé holky, kterou si vezme pod ochranu nájemný zabiják, ji nejprve nechtěli obsadit. Potom souhlasili, ale na natáčení byli vždy přítomní rodiče.

Kromě popularity, kterou už od té doby jen a jen zvyšovala, měl pro ni první film i jeden smutný dopad. V sedmé třídě ztratila všechny své kamarády a kamarádky, protože jí brali jako nějakou odcizenou hvězdu. Proplakala prý

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama