Ošklivě se zranil

Zbývá mu pár týdnů do premiéry nového muzikálu, kterou tu má teď velmi nejistou. Daniel Hůlka (52) se ošklivě zranil a musí chodit o berlích. Při procházce se psem si zvrtl kotník.


Dostal na tři týdny sádru, ale údajně může mít nohu v gypsu ještě o tři až čtyři týdny déle. Pak bude muset ještě minimálně čtrnáct dní rehabilitovat.


Není divu, že je z toho Hůlka nešťastný, neboť se těšil, že se po dlouhé době opět podívá na divadelní prkna a zase si aspoň vydělá něco málo na živobytí.


S financemi má teď totiž být na štíru, přitom musí živit svou manželku a jejich společnou dcerku Rozárku (3). Už nyní má prý doma občas pořádně dusno, protože musí rodina obracet každou korunu.


Hůlka se sice v posledním roce snažil vydělat peníze jinde, ovšem i tak vydělával málo. Přitom před dvěma roky tvrdil, že chce pro rodinu jen to nejlepší a rozhodně netouží po tom, aby do smrti žil v maringotce.


Vypadá to však, že se mu mobilní bydlení stane skutečně osudným. Stejně jako jeho ženě, která čeká na skutečný dům jako na smilování.

reklama

Komentáře