Moje šťastná hvězda

Osudem Patricka Swayzeho byly hlavně drsné ženy

Moje šťastná hvězda

Neměl to doma s manželkou vůbec jednoduché.

Díky svému nejslavnějšímu filmu se Patrick Swayze (†57) stal miláčkem divaček po celém světě. Jeho život byl od romantického hrdiny velmi vzdálený.

Když Patrick Swayze (†57) zazářil na konci 80. let v trháku Hříšný tanec, nebylo to náhodou. Jeho matka provozovala v Houstonu taneční školu a herec projevoval nevšední talent. Jeho dětství ale nejspíš nebylo zrovna idylické: tatínek byl kovboj a bojoval se závislostí na alkoholu a matka děti často bila.

Hollywood odmítal

Swayze toužil po dráze profesionálního tanečníka, ale jeho sny ukončilo zranění z fotbalu. Zaměřil se tedy na herectví a po několika letech strávených v zájezdních divadlech zazářil na Broadwayi v hlavní roli v muzikálu Pomáda. Po několika menších

Zbývá vám 63% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden