Osudové vztahy Sabiny Laurinové skončily vždy po pěti letech společného soužití!

S otcem druhého dítěte už chystala svatbu, ale místo ní přišel rozchod!

Herečku Sabinu Laurinovou (48), které ani přibývající léta neubraly nic na půvabu, jsme v poslední době vídali hlavně v seriálu Modrý kód. Jako doktorka tam neměla moc štěstí na muže – to sama ze života dobře zná!

Sabina je hezké a v Česku nepříliš obvyklé jméno. A sympatická herečka k němu také přišla ne moc obvyklým způsobem. Kdyby bývalo zůstalo u původního rozhodnutí rodičů, psali bychom dnes o Lucii Laurinové. To by také znělo libozvučně.

Za všechno může herečka Jana Dítětová  (†65). Tatínek Sabiny, Frantšek Laurin (85), býval totiž známým režisérem a kdysi v divadle připravoval hru Vrať se, Sábinko. To jméno z titulu inscenace Janu zaujalo a mamince Sabiny ho pak navrhla jako

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden