Můj kousek štěstí

Osudového partnera jí kdysi předpověděl jasnovidec

Můj kousek štěstí

Byla vdaná a ani ve snu by neřekla, že pravá láska na ni ještě čeká. S druhým mužem to byla láska jako trám, o čemž svědčí i to, že se nikdy nehádali…

Byl do ní zamilovaný dlouhá léta a toužil se s ní setkat. Když se ale poprvé střetli tváří v tvář, myslel si o ní, že je namyšlená. Zpěvačka naštěstí vše zachránila, a pak už bez sebe nedali ani ránu.

Osud někdy dokáže pořádně zamíchat kartami a přihraje člověku do cesty tu pravou lásku v době, kdy se to zrovna tak úplně nehodí. Přesně to se stalo i zpěvačce Haně Zagorové (†75). Když jí do života ladně vplul operní pěvec Štefan Margita (67), byla vdaná za tanečníka Vlastimila Harapese (77).

Nějaký čas před ním tajila, že se zamilovala do jiného, pak šla ale s pravdou ven, protože už mu nechtěla dál ubližovat. A druhá veselka se konala jen pár hodin poté, co ji soud oficiálně rozvedl. Bylo to ale šťastné rozhodnutí, protože po boku milovaného Štefana strávila krásných třicet let. Jejich lásku

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden