Osudovou lásku si musela vybojovat!

Když se EVA MENDES (48) zamilovala do krasavce RYANA GOSLINGA (41), byl ještě zadaný. S rivalkou v lásce to sice neměla jednoduché, štěstí ale nakonec stálo na její straně.

Za svou výraznou krásu vděčí Eva Mendes (48) svým hispánským rodičům, zvláště své mamince, pocházející z Kuby. Ta ji také vychovávala v přísně katolickém duchu, takže dodnes je herečka nervózní, když se dostanou matce do rukou fotografie, na kterých je zachycena v nějaké choulostivější situaci, třeba během filmu.

Dřela na sobě

Vyrůstala nejdříve v Miami, ale později se rodina přestěhovala do Los Angeles. Eva vlastně nijak zvlášť netoužila být herečkou, protože studovala na univerzitě design. Občas sice šla na nějaký konkurz, aby si přivydělala v komparzu, ale o její budoucnosti

Zbývá vám 64% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden