Otcovskou roli si Benedict Cumberbatch užívá plnými doušky

Manželka a synové jsou pro něho zdrojem síly a inspirace.

BENEDICT CUMBERBATCH (46) nemá rád přílišný zájem o své soukromí, ve skutečnosti je ale velký romantik. Svou ženu SOPHII (45) by za nic nevyměnil.

Třebaže oba rodiče Benedicta Cumberbatche (46) jsou herci, chtěli mít ze svého syna právníka. On sám měl ale o svém životě trochu jiné představy, které si ujasnil nejspíš i ročním pobytem v tibetském klášteře, kde po absolvování univerzity vyučoval angličtinu.

Po návratu do rodné Británie se vrhl na studium herectví a jeho rozhodnutí se ukázalo jako správné. Postupně dobyl slávu na divadelních prknech a díky roli postiženého vědce Stephena Hawkinga (†76) se dostal rychle do povědomí filmových tvůrců i fanoušků. A s rolí

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden